Voodoo & MagieProtože mýty jsou oslepující.

Baron Samedi - základní informace

Publikováno 25.03.2018 v 09:00 v kategorii Voodoo, přečteno: 25x

Vlastnosti: Nejmocnější z duchů smrti. Je to loan smrti a sexu. Dokáže léčit nemocné, chránit nevinné, ale stejně tak dobře dokáže sprostředkovat pomstu a zaklínat. Může být celkem zlý a destruktivní když je vyprovokován, ale stejně tak může být velmi protektivní a nápomocný. Za jeho pomoci a Papa Legby je možnost vracet mrtvé do říše živých.
Baron Samed většinou očekává něco za jeho službu, nejlépe nějakou osobní oběť. Nezapomeňte že vůbec nikdy není chytré porušit slib daný Baronu Samedimu. Baron vždy ocení dobrý sprostý vtip.
Jak se jednou stanete známi s Baronem Samedim. Tak s ním můžete chvíli pobýt, dát si s ním panáka rumu, říct mu pár dobrých vtipů a bavit se o tom jak by jste chtěli aby vám pomohl. Dá vám vědět co má rád a co ne.

Jeho barvy jsou černá, bílá a fialová, tyto barvy by měly být použity na jeho oltáři.

Vhodné oběti: rum, doutníky (velké a tlusté), červené maso, černá lékořice, silná černá káva (bez cukru), chilli papričky, pečené banány, hrací kostky, balíčky karet a avokáda

Dekorace oltáře mohou být: černé, bílé nebo fialové svíčky, sluneční brýle, fialové květiny, lebky, věci které odkazují ke smrti.

Vzhled: Je zobrazován jako vysoký černý muž. Nejčastěji oblečený ve smokingu a s cylindrem.
Veve Barona Samediho

Výsledek obrázku pro baron samedi altarVýsledek obrázku pro baron samedi altarVýsledek obrázku pro baron samedi altar29404504_781238102071399_1365648246_o.jpVýsledek obrázku pro baron samedi altarVýsledek obrázku pro baron samedi altar
Různé fotky oltářů

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?