Voodoo & MagieProtože mýty jsou oslepující.

Erzulie Freda - základní informace

Publikováno 30.03.2018 v 00:00 v kategorii Voodoo, přečteno: 36x

Erzulie Freda je duch lásky, krásy, luxusu, tance a květin. Erzulie Freda představuje ženskost a něžnost, ale má i temnější stránku, ta je vnímána jako rozmazlená a žárlivá. Potřebuje určitou pozornost a rozhodně nechcete aby se cítila ignorována. Může být velmi milující a nápomocná, ale nenaštvěte ji. Buďte při práci s Erzulií velmi velkorysí a vždy za vše poděkujte.
 Její oltář nikdy nedávejte vedle žádného Loan Petro (choatičtí Loa - Baron Samedi) a nebo vedle její sestry Erzulie Dantor. Měla by být vyvolána při každém rituálu milostné magie. Může pomoct ve vztazích, přinesení nové lásky, oživení vztahu atd.
 Když má Erzulie dobrou náladu, uzdravuje nemocné. Je velkorysá a vyživuje hladové. Šíří vášeň, lásku, radost a bohatství. Má ráda drahé dárky, ale daruje je dál těm, které miluje.

Její barvy jsou růžová a bílá.

Přijatelné oběti: růže, růžový šampus, parfémy (nastříkejte kolem jejího oltáře - aby si je mohla užít), zrcadla, růžová voda, likéry, zlaté šperky, med a jakékoliv jiné drahé dárky (kosmetika atd.)

Dekorace oltáře mohou být růžové a bílé svíčky, různé dekorace ve tvaru srdce a mušle

Vzhled: Je popisována jako mulatka, velmi krásná, koketní, smyslná a sexuální.
Veve Erzulie Fredy
Výsledek obrázku pro erzulie freda altar
Výsledek obrázku pro erzulie freda altarVýsledek obrázku pro erzulie freda altarVýsledek obrázku pro erzulie freda altar
Různé fotky oltářů

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?