Voodoo & MagieProtože mýty jsou oslepující.

Vlastnosti aury

Publikováno 03.04.2018 v 19:44 v kategorii Aura, přečteno: 25x

Aura se skládá z vrstev. Základní dělení je na nižší tělo, astrální tělo a vyšší tělo. Jsou systémy, které rozeznávají jen tyto tři vrstvy, jiné až sedmnáct. Nelze si je ale představovat jako slupky cibule, ale spíš jako matrjošky, které jsou plné a větší vždy zasahuje dál, než menší, která je do ní vnořená. Aura má různé barvy a vlastnosti. Je to obrovská energie která obklopuje každého z nás. Jsou lidé kteří dokáží auru vidět a není moc těžké se to naučit... Většina lidí může tvrdit že jsou to mýty, ale vědci potvrdili že kolem člověka je opravdu nějaká hmota která připomíná náš obal.

Odráží vibrace, chvění duše - čím je toto chvění aury silnější, tím je člověk zdravější, a o to méně na něho působí vnější negativní vlivy a síly. Silná aura nás chrání, odráží, zastavuje nebo tlumí vnější síly, které na nás působí. Aura zdravého člověka v klidu vyzařuje přibližně do vzdálenosti 30 až 60 cm, toto naše vysílání energie je však velice jemné, proto je registrují jen abnormálně vnímaví jedinci.


Pozitivně působí na auru člověka zejména drahé kameny. Vibrace kamenů posilují, upravují a normalizují tvar i stav našeho energetického pole (aury). Talismany můžeme náš ochranný systém posilovat a tak být proti vlivu zón odolnější.

Všechny druhy škodlivého záření působí na auru veškerých živých organismů včetně zvířat a květin.


Základní vlastností energie v auře je pohyb. Pokud se energie nehýbe nebo je blokována, může se projevit jako bolest nebo nemoc fyzického těla, špatné mezilidské vztahy nebo negativní životní situace. Úkolem léčitele je pak tento pohyb obnovit.

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?